Aktualności

Bezpieczeństwo podróży windą w okresie pandemii

Bezpieczeństwo podróży windą w okresie pandemii 

Windy osobowe to urządzenia, w których zachowanie wysokiej czystości powietrza i powierzchni powinno być dla administratorów sprawą nadrzędną. Z uwagi na brak możliwości zachowania odpowiedniego dystansu społecznego i niejednokrotnie konieczność bezpośredniego kontaktu z urządzeniami sterowniczymi (przyciski) przez wiele osób sprawia, że ryzyko transmisji wirusów jest wysokie. Doskonałym rozwiązaniem w celu zapewnienia bezpieczeństwa pasażerów i kabiny jest zastosowanie metody dezynfekcji promieniami UV-C. Światło ultrafioletowe od wielu lat jest znane ze swoich silnych właściwości bakteriobójczych. Doskonale sprawdza się w zwalczaniu drobnoustrojów chorobotwórczych, wirusów grypy oraz bakterii odpornych na antybiotyki. Lampy wyposażone w promienniki UV-C wcześniej stosowane głównie do dezynfekcji powietrza i powierzchni w miejscach gdzie jest wymagana idealna czystość mikrobiologiczna (szpitale, gabinety stomatologiczne, laboratoria badawcze) w czasie pandemi koronawirusa SARS-CoV-2 zyskują coraz większą popularność również w zastosowaniach typowo komercyjnych (miejsca użyteczności publicznej, placówki handlu, gastronomi). Potwierdzona wieloma opracowaniami naukowymi skuteczność w zwalczaniu koronawirusa SARS-CoV-2, jak też wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, wirusów grypy, SARS, MERS, bakterii, grzybów, czy roztoczy przyczynia się do ich popularności jak też sprawia, że płaszczyzny ich stosowania stają się coraz szersze. 

348 (lift.pl)

23.03.2021 więcej

Komunikat z dnia 05.11.2020

Szanowni Państwo,
Ze względu na zagrożenie koronawirusem COVID-19, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników naszej Spółki, wprowadzamy, począwszy od dnia 05.11.2020 r. do odwołania zakaz wejść do firmy osób trzecich.05.11.2020 więcej

Komunikat

Szanowni Klienci, Kontrahenci i Interesanci Spółki Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S. A.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną na terenie Rzeczpospolitej Polskiej oraz wprowadzonymi na podstawie ustawy z dnia 5 grudnia 2008 r. o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi (tj. Dz. U. z 2019 r. poz. 1239, 1495)  oraz wydanych na jej podstawie przepisów wykonawczych, w tym w szczególności rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. z 2019 r., poz. 433) nakazami i zaleceniami epidemicznymi, w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich Spółka LWDO Lift Service S.A.:

15.03.2020 więcej

Podziękowania od p.Dziekana Wydziału Budownictwa i Architektury

Podziękowania od p.Dziekana Wydziału Budownictwa i Architektury

27.08.2019 więcej

Przedsiębiorcze dzieciaki w LIFT SERVICE S.A.

W dniu 17 maja 2019 r. nasza firma gościła uczniów klasy 2b  Szkoły Podstawowej Im. Bolesława Chrobrego w Lublinie.  Wizyta ta odbyła się w ramach programu „Przedsiębiorcze dzieciaki”, którego organizatorem jest Urząd Miasta Lublin oraz Wydział Pedagogiki i Psychologii UMCS.

 

 

10.06.2019 więcej
Tel.: 81 528-95-00
Fax: 81 528-95-70
E-mail: info@lift.pl
LIFT SERVICE S.A.
ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.