Przedsiębiorcze dzieciaki w LIFT SERVICE S.A.

W dniu 17 maja 2019 r. nasza firma gościła uczniów klasy 2b  Szkoły Podstawowej Im. Bolesława Chrobrego w Lublinie.  Wizyta ta odbyła się w ramach programu „Przedsiębiorcze dzieciaki”, którego organizatorem jest Urząd Miasta Lublin oraz Wydział Pedagogiki i Psychologii UMCS.

Przedsiębiorcze dzieciaki” to projekt o tematyce rozwoju gospodarczego Lublina i edukacji przedsiębiorczości.

Główne cele projektu:

  • Kształtowanie u dzieci w wieku 6-10 lat kluczowych kompetencji w zakresie wybranych cech definiujących pojęcie „przedsiębiorczości”, jako postawy umożliwiającej spełnianie własnych marzeń.
  • Inspirowanie dzieci do twórczego myślenia i rozwijania zainteresowań i pasji.
  • Propagowanie kultury innowacyjności i przedsiębiorczości.
  • Promocja gospodarczego wizerunku Lublina.

Nasi pracownicy oprowadzili uczniów po budynku biurowym oraz produkcyjnym. Uczniowie mieli okazje zapoznać się z każdym etapem produkcji dźwigów oraz obejrzeć film instruktarzowy w zakresie bezpiecznego użytkowania wind przez pasażerów. Po części teoretycznej mieli okazję spojrzeć też na praktyczne funkcjonowanie dźwigów w budynkach. Dzieci miały okazję nauczyć się właściwego korzystania  z wind, jak i prawidłowego zgłaszania awarii w sytuacjach zaistniałego zagrożenia. 

W tym roku w projekcie wzięło udział 362 dzieci z 17 placówek oświatowych naszego miasta. Jest nam ogromnie miło, że i nasza firma znalazła się wśród przedsiębiorstw, które choć na chwilę mogły zaprezentować przedsiębiorczość w naszym mieście, a zarazem rozszerzyć wiedzę dzieci o  produkcji wind jak i ich  bezpiecznym użytkowaniu.

Tel.: 81 528-95-00
Fax: 81 528-95-70
E-mail: info@lift.pl
LIFT SERVICE S.A.
ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.