Kariera

Konserwator urządzeń dźwigowych - Warszawa

Miejsce pracy – Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Konserwacja i utrzymanie sprawności urządzeń dźwigowych;
  • Przeglądy okresowe, usuwanie awarii, przygotowanie urządzeń do odbioru przez UDT;
  • Dbałość o pozytywne kontakty z Klientami;

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe (preferowane elektromechanik, elektryk, mechanik)
  • Uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV „E”;
  • Uprawnienia UDT do konserwacji urządzeń transportu bliskiego;
  • Prawa jazdy kat. B;
  • Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Chęci do rozwijania swoich kwalifikacji zawodowych;

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Narzędzia niezbędne do pracy;
  • Udział w szkoleniach,
  • Premie kwartalne;
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika;
  • Szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych;

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S.A. z siedzibą w Lublinie (20-270), przy ul. Plewińskiego 22. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Tel.: 81 528-95-00
Fax: 81 528-95-70
E-mail: info@lift.pl
LIFT SERVICE S.A.
ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych