Kariera

Konstruktor/Projektant urządzeń dźwigowych

Miejsce pracy – Lublin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Modelowanie 3D nowych rozwiązań i opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej;
  • Projektowanie urządzeń dźwigowych zgodnie z obowiązującymi normami dźwigowymi;
  • Przygotowywanie wytycznych dla projektantów budynków;
  • Wykonywanie inwentaryzacji istniejących urządzeń dźwigowych i szybów windowych;

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY :

  • biegła znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji budowlanej;
  • obsługa narzędzi do projektowania 2D i 3D (AutoCad , Solid Works);
  • obsługa narzędzi pomiarowych;
  • znajomość technologii produkcyjnych (wytwarzanie elementów giętych z blach);
  • prawo jazdy kat.B ;
  • posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku konstruktora/ projektanta, lub portfolio wykonanych projektów (również w ramach dodatkowych działalności studenckich);

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Premie kwartalne;
  • Prywatną opiekę medyczną dla pracownika;
  • Szeroki wachlarz świadczeń dodatkowych;

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na podany niżej adres e-mail: rekrutacja@lift.pl

Jednocześnie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie :

 „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S.A. z siedzibą w Lublinie (20-270), przy ul. Plewińskiego 22. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Tel.: 81 528-95-00
Fax: 81 528-95-70
E-mail: info@lift.pl
LIFT SERVICE S.A.
ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych