The quality of our work has been confirmed
by many prestigious awards
  • Certificates of Fair Play Enterprise, including the Golden Statuette received in 2013
  • Lublin Business Eagle
  • Economic Award of the President of Lublin 2013. Category: innovation
  • Certificate of Appreciation from the Office of Technical Inspection
  • The award of distincion in the International Lifts Exhibition EURO-LIFT 2010
  • Medal of 2nd International Lifts Exhibition EURO-LIFT 2012 for the cabin door drive system SDK-2

Produkcja i serwis wind oraz dźwigów

Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S.A. specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz modernizacji wind i dźwigów. Produkowane przez nas urządzenia montowane są przez wykwalifikowane brygady montażowe, co gwarantuje najwyższą jakość usług

Dźwigi, windy osobowe i towarowe

Oferujemy szeroki wybór różnego rodzaju dźwigów, wśród których znajdują się modele hydrauliczne oraz dźwigi elektryczne – osobowe i towarowe. Dźwigi hydrauliczne dostępne w produkcji seryjnej zawierają typowe oraz najczęściej stosowane rozwiązania, które znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym oraz w budynkach użyteczności publicznej. Windy osobowe naszej produkcji są przystosowane dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach, nadają się też do przewożenia łóżek szpitalnych. Produkujemy także modele na indywidualne zamówienia. Nasz asortyment zawiera również dźwigi specjalne dla ekip straży pożarnej, a także dźwigi towarowe. Dzięki współpracy ze spółką Lift Service Komponenty, możemy zaoferować części oraz podzespoły do dźwigów produkowane przez renomowane firmy krajowe i zagraniczne. Współpraca z Lift Service Komponenty pozwala nam również oferować inne produkty dźwigowe, wśród których znajdują się platformy pionowe, przyschodowe, a także dźwigi towarowe małe, krzesełka dźwigowe i schodołazy.

Serwis, konserwacja wind

Nasza firma świadczy również usługi w zakresie konserwacji wind. Dźwigi poddawane są okresowym ocenom pod względem zużycia części i stanu technicznego. Czynności związane z konserwacją dźwigów obejmują kontrolę wszystkich urządzeń bezpieczeństwa oraz prace regulacyjne wynikające z wymagań technicznych dotyczących bezpieczeństwa. Wykonane przez nas usługi konserwacyjne gwarantują niezawodność pracy urządzeń. Świadczymy również gwarancyjny i pogwarancyjny serwis wind zapewniając wszystkie części i komponenty dźwigowe niezbędne do dokonania napraw. Specjalizujemy się także w modernizacji dźwigów w budynkach mieszkalnych wielorodzinnych oraz we wszystkich rodzajach budynków służby zdrowia i administracji publicznej. Oferujemy dostosowanie dźwigów do potrzeb osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich. Zawsze proponujemy naszym klientom do wyboru kilka rozwiązań modernizacyjnych, które pozwalają na unowocześnienie dźwigu pod względem funkcjonalnym oraz dostosowanie go do aktualnych standardów bezpieczeństwa, jak również zabezpieczenie go przed aktami wandalizmu. Serwis dźwigów przeprowadzony przez Lift Service S.A. to pewność oraz bezpieczeństwo.
Tel.: 81 528-95-00
Fax: 81 528-95-70
E-mail: info@lift.pl
LIFT SERVICE S.A.
ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin

Project co-financed from the European Regional Development Fund under the framework of the
Regional Operational Programme for Lubelskie Province for 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.