Wytyczne

W zakres naszej produkcji wchodzą dźwigi kompletnie nowe jak również zestawy modernizacyjne do istniejących dźwigów. Do budowy dźwigów stosujemy komponenty znanych firm zachodnich, krajowych oraz własnej produkcji.

W swoich rozwiązaniach mamy dźwigi przystosowane do szpitali, budownictwa mieszkaniowego, publicznego z możliwością wjazdu wózków inwalidzkich. Do obiektów reprezentacyjnych o wysokim standardzie polecamy dźwigi hydrauliczne (bardzo cicha praca).

Dysponujemy zestawami komponentów dla modernizacji i remontów wind, przystosowując je do aktualnych wymagań norm PN-EN 81.1 i PN-EN 81.2 - estetyczne kabiny metalowe z drzwiami automatycznymi, niezawodne drzwi szybowe automatyczne i ręcznie otwierane oraz nowoczesne sterowanie mikroprocesorowe.

Oferujemy również: kabiny, ramy kabinowe, napędy oraz części do modernizacji dźwigów.

Materiały do pobrania

Tel.: 81 528-95-00
Fax: 81 528-95-70
E-mail: info@lift.pl
LIFT SERVICE S.A.
ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.