Aktualności

LIFTEX 12-13.10.2022

W tym roku mieliśmy okazję uczestniczyć w 34 edycji targów LIFTEX w Londynie

30.10.2022 więcej

LIFTEX

12-13 października będziemy obecni jako wystawca na Targach Liftex w Londynie.

 

 

28.09.2022 więcej

Dofinansowanie z Funduszy Europejskich

 LUBELSKA WYTWÓRNIA DŹWIGÓW OSOBOWYCH "LIFT-SERVICE" SPÓŁKA AKCYJNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt.:

„Przygotowanie przedsiębiorstwa Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S.A. do wdrożenia nowego modelu biznesowego związanego z internacjonalizacją przedsiębiorstwa.”

28.12.2021 więcej

Dźwigi PURE

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta stworzyliśmy nowoczesne rozwiązanie przeznaczone dla nowych budynków mieszkalnych. Rodzina dźwigów serii PURE 630 - 1000 pozwala na instalację kabin o wymiarach 1100x1400 i 1100x2100 w szybach których szerokość zaczyna się już od 1600mm, a głębokość podszybia/nadszybia nie przekracza 1000/3400mm. Dzięki temu architekci mają większe możliwości wykorzystania przestrzeni, a powierzchnia przeznaczona na szyb windowy i maszynownię została zredukowana do minimum.

więcej szczegółów www.lift.pl/dzwigi-pure

22.12.2021 więcej

Bezpieczeństwo podróży windą w okresie pandemii

Bezpieczeństwo podróży windą w okresie pandemii 

Windy osobowe to urządzenia, w których zachowanie wysokiej czystości powietrza i powierzchni powinno być dla administratorów sprawą nadrzędną. Z uwagi na brak możliwości zachowania odpowiedniego dystansu społecznego i niejednokrotnie konieczność bezpośredniego kontaktu z urządzeniami sterowniczymi (przyciski) przez wiele osób sprawia, że ryzyko transmisji wirusów jest wysokie. Doskonałym rozwiązaniem w celu zapewnienia bezpieczeństwa pasażerów i kabiny jest zastosowanie metody dezynfekcji promieniami UV-C. Światło ultrafioletowe od wielu lat jest znane ze swoich silnych właściwości bakteriobójczych. Doskonale sprawdza się w zwalczaniu drobnoustrojów chorobotwórczych, wirusów grypy oraz bakterii odpornych na antybiotyki. Lampy wyposażone w promienniki UV-C wcześniej stosowane głównie do dezynfekcji powietrza i powierzchni w miejscach gdzie jest wymagana idealna czystość mikrobiologiczna (szpitale, gabinety stomatologiczne, laboratoria badawcze) w czasie pandemi koronawirusa SARS-CoV-2 zyskują coraz większą popularność również w zastosowaniach typowo komercyjnych (miejsca użyteczności publicznej, placówki handlu, gastronomi). Potwierdzona wieloma opracowaniami naukowymi skuteczność w zwalczaniu koronawirusa SARS-CoV-2, jak też wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, wirusów grypy, SARS, MERS, bakterii, grzybów, czy roztoczy przyczynia się do ich popularności jak też sprawia, że płaszczyzny ich stosowania stają się coraz szersze. 

348 (lift.pl)

23.03.2021 więcej
Tel.: 81 528-95-00
Fax: 81 528-95-70
E-mail: info@lift.pl
LIFT SERVICE S.A.
ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.