Kontakt Lublin

Lubelska Wytwórnia
Dźwigów Osobowych

LIFT SERVICE S.A.
ul. Plewińskiego 22
20-270 Lublin

Sekretariat

tel: 81 528-95-00
fax: 81 528-95-70
e-mail: info@lift.pl

Dział sprzedaży i marketingu

81 528-95-50
81 528-95-22
81 528-95-54
81 528-95-04
e-mail: marketing@lift.pl

Dział konserwacji

81 528-95-67
e-mail: konserwacja@lift.pl

Pogotowie dźwigowe - Lublin

500-031-070
1-95-89

Pogotowie dźwigowe - Zamość

508-533-929

Serwis - dział kontroli jakości

81 528-95-24

Formularz kontaktowy

*

*

*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S.A. z siedzibą w Lublinie (20-270), przy ul. Plewińskiego 22. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Lift Service S.A.

Lublin to miasto w którym produkowane są nasze urządzenia. W nowoczesnej hali produkcyjnej wyposażonej w najnowocześniejsze maszyny i inteligentny system zarządzania produkcją wytwarzamy urządzenia najwyższej jakości z zachowaniem wysokich standardów jakościowych i technologicznych. Oprócz produkcji wind których asortyment obejmuje zarówno dźwigi osobowe jak też towarowe specjalizujemy się w projektowaniu urządzeń dostosowanych pod indywidualne potrzeby klienta. Jako największy producent urządzeń dźwigowych w Polsce zapewniamy dostęp do profesjonalnych, wysokiej jakości urządzeń, części, gwarantujemy profesjonalny serwis i pogotowie dźwigowe. Olbrzymie doświadczenie poparte wieloletnią pracą w branży pozwala nam na wytwarzanie, modernizowanie i konserwowanie urządzeń dźwigowych każdego typu.

Producent wind w Lublinie

Kontaktując się z naszą wytwórnią dźwigów w Lublinie, można uzyskać wiele cennych informacji niezbędnych do rozpoczęcia procedury zakupu, modernizacji czy serwisowania wind w obrębie miasta i nie tylko. Proponujemy naszym klientom profesjonalne projektowanie wszystkich rodzajów dźwigów. Tym co nas wyróżnia na tle konkurencji jest kompleksowe podejście do klienta i oferowanie pełnego wsparcia „od projektu po usługi serwisu i konserwacji”. Zajmujemy się produkcją i montażem nowych wind, ale także modernizacją oraz wymianą wyeksploatowanych wind, w budynkach wieloletnich. Dzięki modernizacji urządzeń zwiększamy ich bezpieczeństwo, ekonomię i komfort użytkowania jak też poprawiamy ergonomię i dostępność dla użytkowników niepełnosprawnych. Montując urządzenia, bierzemy także udział w odbiorach UDT.

Konserwacja oraz serwis dźwigów w Lublinie

Pogotowie dźwigowe na terenie Lublina i okolic zapewnia szybkie wykonanie usługi naprawy windy w przypadku nagłej awarii lub wystąpienia objawów wskazujących na pogarszanie się stanu urządzenia. W ramach pogotowia dźwigowego uwalniamy osoby, które zostały uwięzione w windzie, naprawiamy zepsute komponenty lub wymieniamy je na nowe sprawiając, że każdy dźwig pracuje wydajnie i nie przysparza kłopotów administracji lub właścicielom budynku. Dzięki szybkiemu i bezproblemowemu dostępowi do części zamiennych, których w dużej części jesteśmy producentem możemy reagować szybko i skutecznie w przypadku każdego zgłoszenia. Sprzedajemy również części zamiennie i komponenty dźwigowe do urządzeń oraz szkolimy osoby, które bezpośrednio zajmują się urządzeniami w budynku, montażystów i konserwantów. Zachęcamy do kontaktu firmy oraz osoby prywatne zainteresowane zakupem, modernizacją, naprawą dźwigu w Lublinie lub bezpośredniej okolicy. W przypadku większej odległości zapraszamy do jednego z naszych przedstawicielstw dogodnie rozlokowanych w innych miastach Polski.

Tel.: 81 528-95-00
Fax: 81 528-95-70
E-mail: info@lift.pl
LIFT SERVICE S.A.
ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.