Kontakt Poznań

{googlemapsV3 id="3"}

Oddział w Poznaniu

os. Stare Żegrze 33
61-249 Poznań
tel/fax: 61 875-22-35
kom: 501-949-636
e-mail: jacek.lepczynski@lift.pl

Pogotowie dźwigowe - Poznań

tel: 61 875-94-51

Formularz kontaktowy

*

*

*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S.A. z siedzibą w Lublinie (20-270), przy ul. Plewińskiego 22. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Lubelska wytwórnia dźwigów osobowych dzięki doświadczeniu swoich pracowników i dobrym opiniom zadowolonych klientów rozwinęła swoją działalność także w Poznaniu. Oferujemy nowoczesne urządzenia do przewożenia osób i towarów, dostarczamy części i komponenty do wind naszej produkcji i urządzeń innych producentów. W Poznaniu też serwisujemy dźwigi oraz prowadzimy naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i w przypadku wystąpienia awarii.

Lift Service S.A. w Poznaniu

Poznański oddział Lift Service S.A. dysponuje najlepszymi specjalistami, którzy odpowiadają za sprzedaż urządzeń, ich modernizację, serwisowanie, ale także szkolenie montażystów, instalatorów i serwisantów. Dzwoniąc lub pisząc do poznańskiego oddziału można zamówić usługi związane z użytkowaniem dźwigów w Poznaniu oraz okolicach. Zajmujemy się kompleksowo wytwarzaniem urządzeń, montażem, projektowaniem i naprawą dźwigów osobowych i towarowych. Przeprowadzamy modernizacje dźwigów w Poznaniu i okolicach, w budynkach starego typu, w których konieczne lub wskazane jest unowocześnienie urządzeń. Modernizacja wind w Poznaniu polecana jest właścicielom i administratorom budynków mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, szpitalom i innym, w których winda zapewnia łatwe i bezpieczne poruszanie się pomiędzy kondygnacjami. Montujemy całe urządzenia, bierzemy udział w odbiorach UDT, gwarantujemy również kompleksowy serwis.

Konserwacja dźwigów w Poznaniu

Pogotowie dźwigowe w Poznaniu i okolicach reaguje błyskawicznie na każde zgłoszenie awarii lub zmiany w poprawnym dotąd działaniu urządzenia. Świadczymy usługi naprawy i serwisowania wind, uwalniamy osoby uwięzione w windzie, naprawiamy zużyte elementy lub wymieniamy je na nowe. Naprawiamy windy każdego typu szybko, wydajnie i w taki sposób, by naprawa dźwigu nie była uciążliwa dla użytkowników budynku. Do Poznania dostarczamy części zamiennie i komponenty do wind, by każda działała bez zarzutu.
Zachęcamy do kontaktu osoby prywatne, instytucje i firmy, które szukają w Poznaniu i okolicach sprawdzonych wind lub są zainteresowane modernizacją albo naprawą dźwigu. W przypadku większej odległości zapraszamy do jednego z naszych przedstawicielstw dogodnie rozlokowanych w innych miastach Polski.

Tel.: 61 875-22-35
Fax: 61 875-22-35
LIFT SERVICE S.A.
ul. os. Stare Żegrze 33
61-249 Poznań

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.