Dźwigi

Komponenty dźwigowe

Dźwigi to urządzenia które powinny być przystosowane do ciężkiej i niezawodnej eksploatacji przez wiele lat. Niejednokrotnie z uwagi logistykę obiektów architektonicznych są traktowane jako „maszyny strategiczne” np. będąc jedynym łącznikiem w dwupoziomowych fabrykach gdzie produkcja odbywa się na obu piętrach przez 24h/dobę. Dźwigi w budynkach mieszkalnych jak też użyteczności publicznej również powinny działać niezawodnie, a czas związany z konserwacją lub serwisem po wystąpieniu awarii powinien być ograniczony do minimum. Aby to jednak było możliwe dostęp do części eksploatacyjnych podlegających naturalnemu zużyciu i komponentów nieeksploatacyjnych które ulegają uszkodzeniom np. na skutek dewastacji powinien być szybki i bezproblemowy.

Tym co wyróżnia windy naszej produkcji jest ciągły i bezproblemowy dostęp do części eksploatacyjnych podlegających naturalnemu procesowi zużycia eksploatacyjnego (np. prowadniki rolkowe, ślizgowe, koła linowe..) jak też dostęp do części które w normalnym procesie eksploatacji powinny wytrzymać „do końca życia urządzenia” (np. elementy kabin, panele, poręcze, ościeżnice i skrzydła drzwi...), w związku z czym nie są dostępne jako części zamienne dla innych urządzeń „składanych” z różnych komponentów pochodzących od różnych producentów. W celu optymalizacji procesu sprzedaży części zamiennych, aby maksymalnie skrócić czas potrzebny „od zamówienia do otrzymania wyrobu” w naszej siedzibie działa spółka LIFT SERVICE Komponenty Sp. z o.o., która prowadzi sprzedaż części i podzespołów do dźwigów osobowych i towarowych produkowanych zarówno przez naszą firmę jak też innych producentów. Zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów sprzedaży szybko reaguje na zapytania, pomaga w doborze optymalnego rozwiązania zarówno od strony technicznej jak też ekonomicznej.

Oferta LIFT SERVICE Komponenty obejmuje produkty renomowanych firm krajowych i zagranicznych. W ciągłej sprzedaży są komponenty układów jezdnych, napędu, elektryki, systemów bezpieczeństwa, oświetlenia i sterowania windami osobowymi, towarowymi, platformami i urządzeniami dla osób niepełnosprawnych. Części nietypowe które nie są dostępne w normalnym procesie dystrybucji jesteśmy w stanie szybko wyprodukować dysponując nowoczesnym parkiem maszynowym w naszej fabryce. Atutem Spółki, oprócz szerokiego asortymentu części zamiennych jest ich szybka wysyłka do klientów. W razie konieczności części wysyłane są do kontrahentów w dniu wpłynięcia zamówienia.

Dzięki współpracy z Lift Service Komponenty jak i umiejscowieniem firmy w jednym obiekcie, możemy Państwu zaoferować również inne produkty dźwigowe takie jak:

  • platformy pionowe (z napędem :śrubowym, hydraulicznym, łańcuchowym),
  • platformy przyschodowe,
  • dźwigi towarowe małe,
  • krzesełka dźwigowe,
  • schodołazy.

Zawsze służymy pomocą i chętnie odpowiadamy na wszelkiego rodzaju zapytania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Lift Service Komponenty na naszej stronie internetowej: http://www.komponentylift.pl/, jak również składania zapytań drogą telefoniczną i emailową:

Lift Service Komponenty Sp. z o.o.                 
ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin
e-mail: info@komponenty.lift.pl
tel: 81 528-95-43/44; fax: 81 528-95-71

Tel.: 81 528-95-00
Fax: 81 528-95-70
E-mail: info@lift.pl
LIFT SERVICE S.A.
ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.