Dźwigi

Dźwigi towarowe

Dźwigi budowane wg normy PN-EN81.1. oraz PN-EN81.2 mogą służyć do przewożenia towaru któremu towarzyszą ludzie. Dźwigi towarowe winny jednak uwzględniać specyfikę przewożonych towarów jak warunki środowiskowe pracy.

Zamawiający winien podać dane takie jak:

  1. Max gabaryty ładunku, masę i wymiary wózka służąca do załadunku, max. masę jednorazowego towaru na wózku, max. udźwig przewożonych towarów w kabinie.
  2. Wymagany stopień ochrony IP dla instalacji dźwigowej.
  3. Temperatura pracy.
  4. Zapylenie.
  5. Wymagania sanitarne.

Lift Service SA może wykonać dźwigi towarowe, które zasadniczo mogą odpowiadając konfiguracyjnie wybranym dźwigom zawartym w katalogach:

  • Dźwigi elektryczne bez maszynowni
  • Dźwigi elektryczne
  • Dźwigi hydrauliczne 

lub inne wg. indywidualnych zapytań w zakresie do udźwigu Q= 6000 kg dla dźwigów elektrycznych z maszynownia lub bez oraz Q=10000 kg dla dźwigów hydraulicznych.

Dźwigi towarowe z prawem wstępu ludzi przy załadunku.

Budowane wg. PN-EN81.31 i dyrektywy maszynowej 2006/42/WE i prędkości podnoszenia do v=1.0 m/s.

Rozwiązania techniczne oraz wytyczne budowlane dostępne tylko na indywidulane zapytania.

Dźwigi umożliwiają przewożenia ładunków bez obecności osób i są szczególnie polecane do przewożenia kontenerów i ładunków o wysokości większej niż 1,2 m.

Dźwigi towarowe małe (tzw. kuchenne)

Budowane wg normy PN -EN 81.3 z kabiną o powierzchni max do 1m2 i max wysokości 1,2 m i udźwigu nie większym niż 300 kg.

Możliwe dostępne konfiguracje dźwigów z drzwiami wychylnymi lub gilotynowymi marki SKG np. ISO-A, ISO-C, ISO-D, ISO-5, ISO-Z lub BKG np. BKG 100…; BKG 200…; BKG 300…, dostępne są na indywidualne zapytania po uzgodnieniu danych wejściowych i sprecyzowaniu oczekiwań klienta.

Tel.: 81 528-95-00
Fax: 81 528-95-70
E-mail: info@lift.pl
LIFT SERVICE S.A.
ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.