Dźwigi

Dźwigi hydrauliczne

Zakres produkcji:

  1. Dźwigi osobowe i towarowe z prawem jazdy osób towarzyszących w zakresie udźwigu do 10.000 kg i prędkości podnoszenia do v= 1.0 m/s wg. wymagań normy PN-EN 81.20
  2. W produkcji seryjnej dostępne są dźwigi hydrauliczne w serii „Classic” o udźwigu od 320 kg do 1600 kg i prędkości podnoszenia do 0,63 m/s oraz wysokości podnoszenia do 25 m. Seria ta zawiera typowe i najczęściej stosowane rozwiązania dźwigów osobowych przydatne dla budownictwa mieszkaniowego , budynków użyteczności publicznej i szpitali. Program produkcji tej serii zawiera rozwiązania dźwigów dla osób niepełnosprawnych na wózkach oraz przewożenia łóżek szpitalnych. Dane techniczne oraz wytyczne budowlane dla tych dźwigów są dostępne na stronie www z zakładce technicznej w katalogu: DŹWIGI HYDRAULICZNE seria „Classic”. Aby uzyskać dostęp do rysunków w formacie „pdf” należy kliknąć na nr wybranego projektu z tabeli: Program Produkcji Dźwigów Hydraulicznych seria „Classic”.
  3. Dźwigi poza programem serii „Classic „ dostępne są na indywidualne zapytania po uzgodnieniu danych wejściowych i sprecyzowaniu oczekiwań klienta. Dostępne są różne dźwigi osobowe przystosowane do przewożenia towarów z załadunkiem wózkiem typu „paleciak” lub wózkiem widłowym oraz do przewożenia samochodów.
  4. Dźwigi z zaniżonym podszybiem lub nadszybiem wg. wymagań normy PN-EN81.21. Typu Dreamlift zakresie do 900 kg i min. podszybiu 250 mm i nadszybiu 2650 mm. Inne rozwiązania na bazie ram produkowanych w Lift Service w zakresie udźwigu do 1600 kg i min. podszybiu 800 mm i nadszybiu 2700 mm . Dźwigi polecane do istniejących obiektów z ograniczeniami architektonicznymi.
  5. Dźwigi towarowe z prawem wstępu ludzi przy załadunku wg. PN-EN81.31 i dyrektywy maszynowej 2006/42/WE w zakresie udźwigu do 3000 kg i prędkości podnoszenia do v=0,63 m/s. Rozwiązania techniczne oraz wytyczne budowlane dostępne tylko na indywidulane zapytania. Dźwigi umożliwiają przewożenia ładunków bez obecności osób i są szczególnie polecane do przewożenia kontenerów i ładunków o wysokości większej niż 1,2 m .
Tel.: 81 528-95-00
Fax: 81 528-95-70
E-mail: info@lift.pl
LIFT SERVICE S.A.
ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.