Dźwigi

Dźwigi osobowe

Dźwigi osobowe są powszechnie używane w wielokondygnacyjnych budynkach do przewożenia osób. Oprócz funkcji typowo użytecznych są niejednokrotnie elementem ciekawych projektów architektonicznych stanowiąc ich uzupełnienie i podnosząc prestiż obiektów w których są zainstalowane. Ciekawe wzornictwo, najwyższa jakość komponentów i materiałów z których są wykonywane, jak też komfort podróżowania i bezawaryjność to cechy które wyróżniają nasze urządzenia. Równie ważna jest dla nas dostępność i użyteczność dla wszystkich ludzi, w tym osób niepełnosprawnych dla których winda jest niejednokrotnie jedynym możliwym środkiem transportu w budynku. Nasza oferta obejmuje także windy szpitalne które pozwalają na przewożenie osób chorych w łóżkach, razem z obsługą pielęgniarską, lekarzami i sprzętem medycznym.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi urządzeniami jak też skorzystania z oferty która obejmuje wszystkie typy dźwigów standardowych jak też specjalnych dostosowanych szczegółowo do wymagań nawet najbardziej wymagających klientów.

Dźwigi szpitalne

Materiały z których wykonywane są ściany i elementy kabiny to zazwyczaj wysokiej jakości austenityczna stal nierdzewna odporna na działanie środków czyszczących i odkażających stosowanych w standardach szpitalnych. Przed projektem i wykonaniem urządzenia wykonujemy dokładne analizy potrzeb budynku, zbieramy szczegółowe dane techniczne i proponujemy najlepsze rozwiązania dopasowane do oczekiwań klienta. Produkcja i montaż dźwigów szpitalnych,  zakończona zostaje badaniem poprawnego działania urządzenia wg. surowych kryteriów wewnętrznego systemu kontroli jakości. W przypadku jednostek służby zdrowia zaleca się urządzenia, w których wymiary kabiny wynoszą min. 1400mm × 2400mm. W windach szpitalnych stosowane są drzwi o szerokości min. 1100 mm, a całość ma minimalny udźwig Q=1600 kg. 

Lift Service poleca dźwigi szpitalne:

  • o napędzie hydraulicznym (przy planowanej małej liczbie załączeń) - patrz nr projektu H19, H20, H21, H22 z katalogu dźwigów hydraulicznych

  • bez maszynowni o napędzie elektrycznym (przy planowanej liczbie załączeń 180-240 na godzinę) – patrz nr projektu nr B10, B11, B12, B13, B14, B15 z katalogu "Dźwigi bez maszynowni"

  • elektryczne z górna maszynownia (przy planowanej liczbie załączeń 180-240 na godzinę) - patrz nr projektu E16, E17, E18, E19, z katalogu "Dźwigi elektryczne"

Dźwigi dla niepełnosprawnych

Dźwigi osobowe przystosowane dla osób niepełnosprawnych cechują się wymiarami kabiny min.1100x1400 mm z drzwiami o szerokości min. 900 mm oraz udźwigiem min. 630 kg.

Lift Service poleca dźwigi osobowe dla osób niepełnosprawnych:

  • o napędzie hydraulicznym (przy planowanej małej liczbie załączeń) - patrz nr projektu H04, H05, H07, H08, H09, H10, H11, H12, H13, oraz H14-H22 z katalogu dźwigów hydraulicznych
  • bez maszynowni o napędzie elektrycznym (przy planowanej liczbie załączeń 180-240 na godzinę) - patrz nr projektu nr B02-B27 z katalogu "Dźwigi bez maszynowni"
  • elektryczne z górna maszynownia (przy planowanej liczbie załączeń 180-240 na godzinę) - patrz nr projektu E11-E18 z katalogu "Dźwigi elektryczne"
Tel.: 81 528-95-00
Fax: 81 528-95-70
E-mail: info@lift.pl
LIFT SERVICE S.A.
ul. Plewińskiego 22, 20-270 Lublin

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.