Kontakt Warszawa

{googlemapsV3 id="2"}

Oddział w Warszawie

ul. B. Czecha 36
04-555 Warszawa
tel: 22 698-12-77
kom: 504-204-879
e-mail: dariusz.magierek@lift.pl

Pogotowie dźwigowe - Warszawa

tel: 505-006-520

Formularz kontaktowy

*

*

*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift Service S.A. z siedzibą w Lublinie (20-270), przy ul. Plewińskiego 22. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Lift Service S.A.

Lubelska wytwórnia dźwigów osobowych posiada swoje oddziały ulokowane w kilku miastach Polski, tak aby kontakt z klientem i realizacja jego potrzeb była szybka, sprawna i bezproblemowa. W ten sposób jesteśmy w stanie najlepiej zrozumieć potrzeby klienta i zaoferować rozwiązania które będą służyć bezproblemowo wiele lat. Szeroki asortyment najnowocześniejszych urządzeń dźwigowych obejmujący zarówno cichobieżne windy osobowe, towarowe, jak również ich komponenty, których wielu jesteśmy bezpośrednim producentem sprawia, że nasza oferta jest kompleksowa. Naszym atutem jest również posprzedażowa opieka nad klientem – jako największy polski producent wind świadczymy usługi pogotowi dźwigowego i serwisu urządzeń na gwarancji jak również po jej wygaśnięciu

Lift Service S.A. w Warszawie

Warszawski oddział Lift Service S.A. składa się z zespołu wyróżniającego się olbrzymim doświadczeniem, wynikającym z tego, że windami firma zajmuje się od lat 70-tych ubiegłego wieku cały czas utrzymując pozycję lidera w branży. To pozwala nie tylko na produkcję wind, ale również na modernizowanie urządzeń z dostosowywaniem do obowiązującej architektury, konserwowanie ich, jak też dbanie o przyszłość kadry instalatorskiej, montażowej i serwisowej poprzez ciągłe szkolenia i rozwój. Kontaktując się z producentem dźwigów pod warszawskim adresem i numerem telefonu, można zaczerpnąć wielu informacji dotyczących zakupu, odnawiania i serwisowania wind na terenie miasta oraz w miejscowościach w pobliżu. Oferujemy  kompleksową budowę urządzeń, rozpoczynając od wizji lokalnej, przez projekt, produkcję i montaż urządzenia. Warszawski oddział specjalizuje się w modernizacji wind, w budynkach, które wymagają remontu i wymiany całej windy razem z urządzeniami odpowiedzialnymi za jej prawidłowe funkcjonowanie i bezpieczeństwo. Modernizacja dźwigów osobowych proponowana jest między innymi właścicielom budynków wielorodzinnych, biurowców, szpitalom, administratorom budynków użyteczności publicznej. Jako solidny i stabilny partner biznesowy montujemy urządzenia całościowo, bierzemy udział w odbiorach UDT i dbamy o serwis wind. 

Konserwacja dźwigów w Warszawie

Pogotowie dźwigowe w Warszawie i okolicach szybko dojeżdża pod wskazany adres w przypadku awarii, lub gdy winda wykazuje niepokojące objawy. W ramach usługi świadczenia naprawy i serwisowania wind uwalniamy osoby uwięzione w kabinie, naprawiamy zepsute komponenty lub wymieniamy je na nowe. Naprawimy dźwigi osobowe i towarowe w Warszawie. Robimy to szybko, wydajnie i tak, by cały proces naprawy nie był uciążliwy dla użytkowników budynku. Dostarczamy również części zamiennie i komponenty dźwigowe, aby każda winda w Warszawie funkcjonowała bez zarzutu.

Zapraszamy do kontaktu instytucje, firmy oraz osoby prywatne, które są zainteresowane zakupem, modernizacją, naprawą dźwigu w Warszawie lub w bezpośredniej okolicy.

Tel.: 22 698-12-77
Fax: 22 698-12-77
LIFT SERVICE S.A.
ul. Bronisława Czecha 36
04-555 Warszawa

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.